برنامه‌ی کودی گوجه فرنگی گلخانه ای

ماه کشت با آموزش کامل کشت گوجه فرنگی گلخانه ای و تهیه یک برنامه کودی اصولی، مسیر حرفه‌ای شدن در کشاورزی را برای شما هموار کرده است.

دوره آموزشی جامع ماه کشت هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک گلخانه‌دار موفق، لازم است را به شما آموزش می‌دهد و با در اختیار قرار دادن برنامه جامعی از کودهای مورد نیاز گوجه فرنگی، این مسیر را برای شما بیش از پیش راحت می‌کند.

ارسال سریع

ضمانت بازگشت وجه

مشاوره و پشتیبانی

quality-assurance (1)

تضمین اصالت کالا

جدول کود دهی

جدول کوددهی گوجه فرنگی به همراه مقدار مصرف

نام کود نحوه مصرف مقدار مصرف برای هزار متر
کود مرغی پاشیدن روی زمین 1 تا 1/5 تن
سولفات پتاسیم پاشیدن روی زمین 50 کیلو
سوپرفسفات تریپل پاشیدن روی زمین 50 کیلو
توربورت همراه با آبیاری 600 تا 700 سی سی
10 52 10 همراه با آبیاری 1 تا 1/5 کیلو
کود میکرو (AZ1) محلول‌پاشی 100 گرم در 100 لیتر
نوتریکمپلکس 18 18 18 + دلفان پلاس محلول‌پاشی 200 گرم در 100 لیتر
کلسیم برآمین محلول‌پاشی 300 سی سی در 100 لیتر
20 20 20 همراه با آبیاری 750 گرم
34 52 00 همراه با آبیاری 750 گرم
میکرو (AZ1) همراه با آبیاری 50 گرم
کلسیم همراه با آبیاری 1 کیلو
36 12 12 همراه با آبیاری 1 کیلو
43 2 13 همراه با آبیاری 0/5 کیلو
نیترات منیزیم همراه با آبیاری 1 کیلو
فاینال کا + فیلگیرین جما محلول‌پاشی 200 گرم
سولفات پتاسیم + دلفان پلاس همراه با آبیاری 3 کیلو
نیترات کلسیم همراه با آبیاری 2/5 کیلو

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود، اطلاع از موجودی و قیمت‌ها پیام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره، با کارشناسان ماه کشت در ارتباط باشید.

09104447321

پرسش و پاسخ

پاسخ متداول‌ترین سوالات شما

این مجموعه با ارائه یک دوره آموزشی به همراه برنامه کودی که به صورت علمی و تجربی تنظیم شده است، شما را برای احداث و مدیریت گلخانه گوجه فرنگی آماده می‌کند.

نیازی به گشتن و پرس و جو در خصوص تامین کودها نیست. ماه کشت تمامی کودهایی که برای کشت گلخانه ای گوجه فرنگی لازم است را به صورت پکیجی کامل در اختیار شما قرار می دهد.

ما در مقاله آبیاری و برنامه کودی گوجه فرنگی گلخانه ای به طور تمام و کمال پاسخ این سوال را به شما داده‌ایم. برای خواندن این مقاله فقط کافی است که بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

برنامه کودی گوجه فرنگی گلخانه ای

برنامه کودی در هر دو کشت علی رغم تفاوت‌هایی که در فرایند کشت آن‌ها وجود دارد، مشابه است. تفاوت‌های بین دو کشت پاییزه و بهاره و نکات مربوط به هر کدام از آن‌ها به طور کامل در دوره آموزشی کشت گوجه فرنگی گلخانه ای مطرح شده است.

دوره جامع آموزش کشت گوجه فرنگی گلخانه‌ای

دوره آموزشی کشت گوجه فرنگی گلخانه ای ماه کشت با در بر داشتن تمامی نکاتی که باید قبل و بعد از کشت نشاء و تا زمان برداشت گوجه فرنگی رعایت گردد، یکی از جامع ترین آموزش‌هایی است که در این حوزه تهیه شده است. نقطه قوت و تمایز این دوره با سایر آموزش‌ها، همراه کردن مخاطب با یک دوره کشت از ابتدای کاشت تا انتهای برداشت است. مباحث مطرح شده در این دوره عبارت است از:

  • آماده سازی گلخانه
  • تجهیزات
  • ضدعفونی و سمپاشی
  • نحوه کاشت
  • کود دهی
  • مراقبت‌های بعد از کشت

آخرین مقالات آموزشی

پیرامون کشت و مدیریت گوجه فرنگی گلخانه‌ای

داشتن اطلاعات در هر حوزه‌‌ی کشاورزی به ویژه گلخانه داری، شرط اصلی برای موفق شدن است. گلخانه داری از آن دسته مشاغل سخت و پر ریسکی است که مبتدی بودن و بی اطلاعی در آن، می‌تواند تا حد از بین بردن سرمایه پیش برود، زیرا علاوه بر عوامل اصلی، عوامل خارجی زیادی مانند آفت‌ها و بیماری‌ها روی برداشت محصول تاثیر می‌گذارد.

دوره آموزشی کشت گلخانه ای گوجه فرنگی ماه کشت با بررسی تمامی جزيیات و آموزش همه مراحل از آماده سازی و کشت نشاء تا مدیریت گلخانه و برداشت محصول شامل می‌شود.

برنامه کودی گوجه فرنگی گلخانه ای تهیه شده توسط کارشناسان تیم ماه کشت یکی از کامل‌ترین برنامه‌هایی است که در همه گلخانه‌های گوجه فرنگی قابل استفاده است (با فرض این که شرایط گلخانه‌ها نرمال باشند و کمبود خاصی نداشته باشد). این برنامه با در برداشتن همه عناصر، به تمام نیازهای غذایی گیاه پاسخ می‌دهد و عملکرد گلخانه را به طور چشم‌گیری تحت تاثیر قرار می‌دهد.

پکیج‌های کودی ماه کشت کاملا مطابق با برنامه کودی است و همه کودها را شامل می‌شود. این کودها همگی از بهترین و مطرح‌ترین برندها هستند.

هر کدام از کودها نقش خاصی را بر عهده دارند و برای هدف مشخصی استفاده می‌شوند. برای مثال کودهای فسفر دار برای افزایش ریشه زایی و کودهای پتاسیم دار برای درشت شدن گوجه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نتیجه می‌توان گفت که: استفاده از یک برنامه کودی اصولی، گلخانه شما را چند قدم به جلو می‌برد.