برنامه‌ی کودی خیار گلخانه ای

ماه کشت با ارایه خدمات گسترده ای همچون آموزش، ارائه برنامه و پکیج کودی مرجع تخصصی کشاورزی محسوب می شود. این مجموعه با فراهم آوردن انواع کود باکیفیت و مطرح و همچنین تنظیم دقیق و اصولی برنامه کودی برای کشت خیار گلخانه ای فعالیت در این حوزه را برای علاقمندان تسهیل کرده است.

دوره آموزش کشت خیار گلخانه ای با پرداختن به تمامی نکات و مسائل مرتبط با کشت، یک دوره جامع است که می‌تواند افراد مبتدی را به کشاورزان ماهری تبدیل کند.

ارسال سریع

ضمانت بازگشت وجه

مشاوره و پشتیبانی

quality-assurance (1)

تضمین اصالت کالا

جدول کود دهی

جدول کوددهی خیار گلخانه ای به همراه مقدار مصرف

نام کود نحوه مصرف مقدار مصرف برای هزار متر
کود مرغی پاشیدن روی زمین 1 تا 1/5 تن
سولفات پتاسیم پاشیدن روی زمین 50 کیلو
سوپرفسفات تریپل پاشیدن روی زمین 50 کیلو
توربورت همراه با آبیاری ؟؟
10 52 10 همراه با آبیاری ؟؟
کود میکرو (AZ1) محلول‌پاشی ؟؟
نوتریکمپلکس 18 18 18 + دلفان پلاس محلول‌پاشی ؟؟
کلسیم برآمین محلول‌پاشی ؟؟
20 20 20 همراه با آبیاری ؟؟
34 52 00 همراه با آبیاری ؟؟؟
میکرو (AZ1) همراه با آبیاری ؟؟
36 12 12 همراه با آبیاری ؟؟؟
نیترات منیزیم همراه با آبیاری ؟؟؟
نیترات کلسیم همراه با آبیاری ؟؟؟

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود، اطلاع از موجودی و قیمت‌ها پیام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره، با کارشناسان ماه کشت در ارتباط باشید.

09104447321

پرسش و پاسخ

پاسخ متداول‌ترین سوالات شما

بله این برنامه کودی صرفا و اختصاصا فقط برای کشت خیار گلخانه ای قابل استفاده است و برای کشت سایر محصولات گلخانه ای کاربردی نیست.

همه‌ی کودهای موجود در برنامه کودی خیار گلخانه ای توسط تیم ماه کشت به صورت یک پکیج اختصاصی فراهم شده است. تمامی کودهای موجود در پکیج‌ها از بهترین برندها و با کیفیت بالا هستند.

برای اطلاع کامل از تمامی نکات مربوط به کود دهی خیار گلخانه ای از جمله مقدار و زمان مصرف کودها، حتما مقاله کود دهی خیار گلخانه ای را به طور کامل مطالعه کنید.

برنامه کودی خیار گلخانه ای

بله. این دوره تمامی نکاتی را که برای احداث یک گلخانه خیار لازم است را به شما آموزش می‌دهد.

Picture2

دوره جامع آموزش کشت خیار گلخانه‌ای

اولین قدم موفقیت در هر حوزه‌ای کسب دانش است. ماه کشت با تهیه یک دوره جامع که حاصل سال‌ها آموختن و تجربه است، شرایطی را فراهم کرده که راه چند ساله را طی کنید و در نقطه آغاز کار مشابه با یک کشاورز حرفه ای عمل کنید.

دوره جامع آموزش کشت خیار گلخانه ای تمامی مباحثی را که برای مدیریت یک گلخانه خیار لازم است را شامل می‌شود. این مباحث عبارت است از:

  • آماده سازی گلخانه
  • تجهیزات
  • ضدعفونی و سمپاشی
  • نحوه کاشت
  • کود دهی
  • مراقبت‌های بعد از کشت

آخرین مقالات آموزشی

پیرامون کشت و مدیریت گوجه فرنگی گلخانه‌ای

به دلیل تقاضای بالای بازار به خیار، کشت خیار گلخانه ای طرفداران زیادی پیدا کرده است. افراد زیادی در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند اما اگر واقع بینانه به آن نگاه کنیم متوجه می‌شویم که شاید تعداد زیادی از آن‌ها موفق نبوده‌اند. افرادی توانسته‌اند در این مسیر پیشرفت کنند و به نتیجه مطلوب برسند که آگاهانه و با دانش عمل کرده‌اند.

به دست آوردن اطلاعات و نکات لازم برای کشت خیار گلخانه ای به خودی خود کار زمان بر و دشواری است چرا که به آزمون و خطاهای زیادی نیاز دارد. اغلب افراد نه زمان و نه سرمایه ای برای از دست داد در این آزمون و خطاها دارند.

ماه کشت با تهیه و ارائه یک دوره آموزشی که به همه جنبه‌های کشت خیار گلخانه ای پرداخته است. رسیدن به نقطه لازم برای شروع گلخانه داری حرفه ای را سریعتر و با هزینه به مراتب کمتر فراهم کرده است.

داشتن برنامه کودی که به طور دقیق  و اصولی تنظیم شده باشد به راحتی می‌تواند بازدهی گلخانه را افزایش دهد و شما را به نتیجه دلخواه برساند. برنامه کودی خیار گلخانه ای به نیازهای گیاه به طور کامل پاسخ می‌دهد.

پکیج کودی خیار گلخانه ای ماه کشت دارای تمامی کودهای موجود در برنامه کودی هستند. این کودها از کیفیت‌ بالایی برخوردار هستند و از بهترین برندها تهیه شده‌اند.

تهیه پکیج کودی این امکان را برای گلخانه داران فراهم کرده است تا دیگر برای دستیبابی به کودهای مورد نیاز گلخانه خود نگران نباشند و به راحتی بتوانند با خرید یک پکیج هر آنچه که لازم دارند به دست بیاورند.