برنامه‌ی کودی زعفران

ماه کشت با داشتن بیش از 10 سال سابقه کشت زعفران، یکی از متخصص‌ترین مجموعه‌ها در زمینه فروش پیاز زعفران و خدمات کشت آن است.

کارشناسان این مجموعه علاوه بر دارا بودن دانش تجربی دارای علم آکادمیک نیز هستند از این رو می‌توانند به نحو احسن شما را در مسیر کشت زعفران همراهی کنند.

در کنار پشتیبانی و مشاوره، ماه کشت تمامی نکاتی که برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است را در اختیار شما قرار می دهد. از مهم‌ترین خدمات این مجموعه تهیه برنامه کودی جامع و ارائه پکیج کودی است.

ارسال سریع

ضمانت بازگشت وجه

مشاوره و پشتیبانی

quality-assurance (1)

تضمین اصالت کالا

دو برابر کردن راندمان مزرعه زعفران با پکیج کودی ماه کشت

زاج آب و محلول‌پاشی دو مرحله کود دهی زعفران هستند که هر کدام از آن‌ها کودهای متعددی را شامل می‌شوند. ماه کشت با ارائه تمامی کودهایی که برای بهینه سازی عملکرد مزرعه لازم است، دغدغه زعفران کاران برای تامین این کودها را برطرف می‌کند.

تمامی کودهای استفاده شده در این پکیج‌ها از بهترین برندها و با کیفیت‌های تضمینی هستند. پکیج‌های کودی زعفر ان ارائه شده در این مجموعه، طی چند دوره در مزارع کشت زعفران ماه کشت آزمایش شده و تاثیر مطلوب آن بر افزایش راندمان مزرعه به صورت تجربی بررسی شده است.

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود، اطلاع از موجودی و قیمت‌ها پیام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره، با کارشناسان ماه کشت در ارتباط باشید.

09104447321

پرسش و پاسخ

پاسخ تمامی سوالات شما

این پکیج‌ها از کودهای متعددی که بتوانند علاوه بر پاسخ کامل به نیاز گیاه، گلدهی را بیشتر و بازدهی مزرعه را حداقل دو برابر کنند، تشکیل شده است.

بله. کودهایی که در زاج آب استفاده می‌شوند، با کودهایی که برای محلول‌پاشی مورد استفاده قرار می‌گیرند، متفاوت هستند.

خیر. ماهیت هر کود دهی با دیگری متفاوت است. در زاج آب، عناصر و مواد مغذی توسط ریشه گیاه جذب می‌شوند، اما در محلول‌پاشی این اندام هوایی گیاه یعنی برگ‌ها هستند که مواد مغذی را دریافت و به گیاه وارد می‌کنند. هر کدام این کود دهی‌ها برای تقویت گیاه و افزایش گلدهی لازم و ضروری هستند.

نه تنها زعفران بلکه تمامی گیاهان برای رشد و نمو به مواد و عناصر غذایی نیاز دارند. در نبود و یا کمبود این مواد عملکرد گیاه به شدت کاهش می‌یابد. این کود دهی ها علاوه بر تامین نیاز غذایی زعفران سبب تقویت و تکثیر پیازها و همچنین گلدهی می‌شود.

آخرین مقالات آموزشی

پیرامون کشت و مدیریت گوجه فرنگی گلخانه‌ای

اولین قدم برای داشتن یک مزرعه زعفران چیست؟

زمین؟ سرمایه؟ انرژی؟ تجهیزات؟

همه این موارد ضروری هستند. اما اولین قدم بعد از تصمیم گیری در مورد کشت زعفران، داشتن دانش و اطلاعات است. هرگز نمی‌توان بدون دانش، زعفران‌کار موفقی شد. حتی با بهترین تجهیزات.

روزگار از صفر شروع کردن گذشته است. شما آنقدری زمان ندارید که به پای آزمون و خطا بگذارید تا شاید روش درست را بیابید. علاوه بر زمان، سرمایه نیز عامل محدود کننده‌ی دیگری است که اجازه کشف همه چیز را به شما نمی‌دهد. بنابراین بهترین راه حل، کمک گرفتن از افرادی است که این مسیرها را رفته و میانبرها و فرعی‌ها را طی کرده و به خوبی شناخته‌اند.

متخصصین مجموعه ماه کشت با سابقه‌ی طولانی که در حوزه کشت زعفران دارند، شما را با تمامی نکات کشت آشنا می‌کنند و از ابتدا یعنی از مرحله خرید پیاز زعفران از این مجموعه تا انتها یعنی گلدهی و برداشت زعفران همراهی می‌کنند.

از دیگر خدمات مهم این مجموعه به زعفران‌‌کاران، خرید زعفران از کشاورزانی است که پیاز خود را از ماه کشت تهیه کرده‌اند. این موضوع درگیری فکری را از کشاورزانی که بابت فروش محصول خود نگران هستند، دور می‌کند.

علاوه بر موضوعات گفته شده، تهیه و ارائه برنامه کودی دقیق برای زعفران از نقاط قوتی است که مجموعه ماه کشت را از سایر همکاران فعال در این حوزه جدا می‌کند.

فروش پکیج های کودی زعفران هم برای زاج آب و هم برای همه مراحل محلول‌پاشی این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید به راحتی همه کودهایی که برای هر چه بهتر شدن مزرعه خود لازم دارید،با هم و در زمان مناسب تهیه کنید.

همه کودهای موجود در پکیج‌های کودی زعفران از بهترین و مطرح‌ترین برندها هستند که کیفیت آن‌ها کاملا تضمین شده است و به خوبی می‌توانند بازدهی مزرعه را تا چند برابر افزایش دهند.

توصیه ماه کشت به همه کشاورزان خود، با برنامه کود دادن است. چرا که:

پیروی از یک برنامه کودی اصولی، راز کشاورزان موفق است.