نمایش 1–18 از 82 نتیجه

نمایش ۲۴ ۴۸

خرید کود شیمیایی و کشاورزی

خرید کود برای مزارع کشاورزی یکی از مهم ترین مواردی است که، باید در زمینه کشت محصولات رعایت شود. یک کشاورز هنگامی که بخواهد یک فعالیت کشاورزی کشت و برداشت محصولات ایده‌آل داشته باشد باید مواردی را حتما رعایت کند که خرید کود کشاورزی یکی از مهم‌ترین آن‌ها است.

گیاهان برای رشد و محصول دهی بهتر، نیاز دارند که به طور مرتب و برنامه ریزی شده کود دهی شوند. گیاهان به دلیل اینکه  مواد مورد نیاز خود را از خاک تهیه می‌کنند، و یا به عبارتی از خاک تغذیه می‌کنند باید خاک و کودی که به آن اضافه می‌شود بسیار مناسب باشد.

نداشتن برنامه کودی مناسب و کود دهی نامنظم باعث می‌شود، که گیاهان رشد مناسب خود را نداشته باشند و یا حتی دچار بیماری و آفت و در نهایت موجب مرگ گیاه نیز می‌شود.

برنامه کودی مناسب مهم ترین عامل برای رشد گیاهان است، همان‌طور که کود دهی در دفعات کم برای رشد مناسب گیاهان کافی نیست، کود دهی در دفعات زیاد و مکرر هم برای گیاهان مضر و خطر آفرین است.

به همین دلایل به شما عزیزان توصیه می‌شود هنگامی که قصد کشت گیاهی را دارید ابتدا برنامه کودی و محلول پاشی مناسبی را برای آن تعیین کنید.

خرید کود کشاورزی

خرید کود کشاورزی

برای خرید کود شما می‌توانید از طریق راه های مختلفی اقدام کنید مانند: مراجعه کردن به فروشگاه های کود و محصولات کشاورزی، گلخانه های موجود در سطح شهر،  و یا شما میتوانید به راحتی کود های مورد نیاز گیاهان خود را از طریق سایت های معتبر مانند سایت ماه کشت که در زمینه فروش کود به صورت آنلاین فعالیت دارند تهیه کنید.

انواع کود های کشاورزی

کود های کشاورزی در انواع مختلفی وجود دارد مانند:
کودهای شیمیایی، کودهای حیوانی (کود گاوی، کود گوسفندی، کود مرغی) انواع خاک برگ و انواع کمپوست، جز کودهای کشاورزی محسوب می‌شوند. شما باید کود های کشاورزی را با توجه به نوع گیاه خود و مقدار مواد مورد نیاز آن برای رشد مناسب را، تهیه کنید.

نکاتی که شما باید در خرید کود های کشاورزی برای گیاهان خود رعایت کنید

شما برای خرید کود شیمیایی می‌توانید از کود های استفاده کنید که شامل یک مواد مغذی هستند. هنگامی که ما به گیاهان و مزرعه خود کود می‌دهیم این عمل باعث می‌شود که خاک ما حاصلخیز شود، گیاهان ما رشد بسیار خوبی داشته باشند، مواد آلی و مواد مغذی درون خاک افزایش پیدا کند، و در نهایت همه این ها باعث می‌شود که گیاهان ما یک محصول دهی بسیار عالی داشته باشند و مزرعه ما پر بارشود و یک برداشت عالی داشته باشیم.

خرید کود کشاورزی

کود ارگانیک و غیرارگانیک

کود ارگانیک به کودی گفته می‌شود که، از تمامی گیاهان و حیوانات به وجود می‌آید، و کود غیر ارگانیک هم کودی است که از مواد شیمیایی تشکیل شده است مانند کودی که دارای فسفات و پتاسیم است.

کود طبیعی

اگر بخواهیم به طور کلی کود های طبیعی برای کشاورزی را تعریف کنیم، باید بگوییم که کود طبیعی به کود هایی گفته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که منشا اصلی آنها انسان‌ها و حیوانات هستند که می‌توانیم به فضولات، ضایعات گیاهان و فاضلاب اشاره کرد.

کود های طبیعی بسیار عالی و سرشار از مواد آلی و مواد غنی هستند به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌شود که بیشتر از کود های طبیعی برای کود دهی گیاهان خود استفاده کنید.

باید گفت که اگر می‌خواهید گیاهان خود یک فرایند رشد بسیار مناسب و عالی داشته باشند و مزرعه کشاورزی خود پر بار باشد و یک محصول عالی از آن برداشت کنید باید در خرید کود و برنامه کود دهی مزرعه خود دقت بالایی داشته باشید، که در زمینه تهیه کود ماه کشت یک پیشنهاد بسیار عالی و در دسترس برای شما عزیزان است.

قیمت کود شیمیایی چکونه است؟

قیمت کود شیمیایی به عواملی متعددی بستگی دارد. اولین عامل اثر گذار و مهم، نرخ ارز است زیرا اکثر کودها وارداتی هستند و از کشورهای خارجی تامین می‌شوند. دیگر عوامل مهم تعیین کننده قیمت کود، نوع کود، کشور سازنده و شرکت سازنده می‌باشند.

هنگام خرید کود ها همیشه کیفیت کود را نسبت به قیمت کود در اولویت قرار دهید. زیرا مصرف کود با کیفیت سود دهی مزرعه و یا باغ شما را چند برابر می‌کند.

شما برای اطلاع از قیمت کود ها می‌توانید به سایت ماه کشت مراجعه کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

نحوه خرید کود چگونه است؟

برای خرید کود، شما یا می‌توانید به فروشگاه‌ها و مراکز فروش حضوری کود مراجعه کنید و یا می‌توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و خرید خود را آنلاین و از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند ماه کشت انجام دهید.

شما برای خرید آنلاین کود فقط کافی است که به سایت ماه کشت مراجعه کنید و با کلیک بر روی تب خرید کودهای کشاورزی محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش کنید. و یا این که با پشتیبانی سایت ماه کشت تماس بگیرید.