نمایش 1–18 از 33 نتیجه

نمایش ۲۴ ۴۸

شرکت تولید کود ترید کورپ اسپانیا ، در سال 1985 تاسیس شده و فعالیت های گسترده خود را در زمینه صنعت کشاورزی آغاز کرده است. فعالیت های گسترده این شرکت عبارت است از فعالیت در زمینه ی تغذیه گیاهی ، کود های اختصاصی و ریز مغذی ها است.

در سال 2000 ترید کورپ، به خانواده بزرگ سپک پیوست و همواره به بازار های جهانی راه پیدا کرد و فعالیت خود را به صورت گسترده تر ادامه داد. پس از گذشت 16 سال، در سال 2016 شرکت ترید کورپ  سرمایه خود را افزایش داد و فعالیت خود را در ارائه راهکار های نوین صنعت کشاورزی گسترش داد.

با سرمایه گذاری های جدید و بیشتر رشد شرکت ترید کورپ و ورود آن به بازار های جهانی با سرعت بیشتری انجام می‌گرفت و نتیجه ها رشد در بازار های بین المللی بوده است.
تیم ترید کورپ
ترید کورپ از یک تیم 400 نفره تشکیل شده است که فعالیت عمده آن ها در زمینه مواد شیمیایی یا همان کود ترید کورپ، است. هر بخش و منطقه ای دارای تیم مجهز و مجرب فروش بوده که در کشور هایی نظیر:اسپانیا ، بلژیک ، آلمان ، فرانسه ، لهستان ، ایتالیا ، مکزیک ، ترکیه ، مصر و کره دفتر فروش و نمایندگی فروش کود ترید کورپ دارد. تیم ترید کورپ خدماتی با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد که از این رو موفق به کسب استاندار های 9001 و 14001 شده است.
خرید کود ترید کورپ
مجموعه ماه کشت، با فعالیت تیم مجرب خود امروزه تلاش بر این دارد که انواع کود های معتبر و برند جهانی را برای شما عزیزان فراهم سازد تا شما بتوانید با اطمینان از محصول خود سفارش خود را ثبت کنید. در ادامه مبحث خرید کود ترید کورپ شما می توانید به راحتی از طریق ماه کشت کود مورد نظر خود از این برند جهانی را تهیه کنید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نظرتان را بهترین برند و کیفیت جهانی تحویل بگیرید.