ارسال سریع

ضمانت بازگشت وجه

مشاوره و پشتیبانی

quality-assurance (1)

تضمین اصالت کالا

پکیج‌های کودی

پکیج کودی گوجه
پکیج کودی پیاز زعفران
پکیج کودی خیار
پکیج کودی فلفل
پکیج کودی سیر
محصولات بیشتر
پکیج کودی گوجه
پکیج کودی پیاز زعفران
پکیج کودی خیار
پکیج کودی فلفل
پکیج کودی سیر
محصولات بیشتر

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود، اطلاع از موجودی و قیمت‌ها پیام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره، با کارشناسان ماه کشت در ارتباط باشید.

09104447321

پرسش و پاسخ

پاسخ متداول‌ترین سوالات شما

بله این برنامه کودی صرفا و اختصاصا فقط برای کشت خیار گلخانه ای قابل استفاده است و برای کشت سایر محصولات گلخانه ای کاربردی نیست.

همه‌ی کودهای موجود در برنامه کودی خیار گلخانه ای توسط تیم ماه کشت به صورت یک پکیج اختصاصی فراهم شده است. تمامی کودهای موجود در پکیج‌ها از بهترین برندها و با کیفیت بالا هستند.

برای اطلاع کامل از تمامی نکات مربوط به کود دهی خیار گلخانه ای از جمله مقدار و زمان مصرف کودها، حتما مقاله کود دهی خیار گلخانه ای را به طور کامل مطالعه کنید.

برنامه کودی خیار گلخانه ای

بله. این دوره تمامی نکاتی را که برای احداث یک گلخانه خیار لازم است را به شما آموزش می‌دهد.

به دلیل تقاضای بالای بازار به خیار، کشت خیار گلخانه ای طرفداران زیادی پیدا کرده است. افراد زیادی در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند اما اگر واقع بینانه به آن نگاه کنیم متوجه می‌شویم که شاید تعداد زیادی از آن‌ها موفق نبوده‌اند. افرادی توانسته‌اند در این مسیر پیشرفت کنند و به نتیجه مطلوب برسند که آگاهانه و با دانش عمل کرده‌اند.

به دست آوردن اطلاعات و نکات لازم برای کشت خیار گلخانه ای به خودی خود کار زمان بر و دشواری است چرا که به آزمون و خطاهای زیادی نیاز دارد. اغلب افراد نه زمان و نه سرمایه ای برای از دست داد در این آزمون و خطاها دارند.

ماه کشت با تهیه و ارائه یک دوره آموزشی که به همه جنبه‌های کشت خیار گلخانه ای پرداخته است. رسیدن به نقطه لازم برای شروع گلخانه داری حرفه ای را سریعتر و با هزینه به مراتب کمتر فراهم کرده است.

داشتن برنامه کودی که به طور دقیق  و اصولی تنظیم شده باشد به راحتی می‌تواند بازدهی گلخانه را افزایش دهد و شما را به نتیجه دلخواه برساند. برنامه کودی خیار گلخانه ای به نیازهای گیاه به طور کامل پاسخ می‌دهد.

پکیج کودی خیار گلخانه ای ماه کشت دارای تمامی کودهای موجود در برنامه کودی هستند. این کودها از کیفیت‌ بالایی برخوردار هستند و از بهترین برندها تهیه شده‌اند.

تهیه پکیج کودی این امکان را برای گلخانه داران فراهم کرده است تا دیگر برای دستیبابی به کودهای مورد نیاز گلخانه خود نگران نباشند و به راحتی بتوانند با خرید یک پکیج هر آنچه که لازم دارند به دست بیاورند.

آخرین مقالات آموزشی

پیرامون کشت و مدیریت گوجه فرنگی گلخانه‌ای